Відбулось засідання вченої ради

27 вересня 2017 року відбулося засідання вченої ради університету. Відкриваючи засідання, ректор професор Надія Скотна привітала колег з Днем працівника освіти, а також вручила грамоти найкращим викладачам у номінаціях: найкраща кафедра з міжнародної співпраці  2016/2017 н.р., – кафедра германських мов і перекладознавства (завідувач кафедри – професор Микола Зимомря), наймолодший доктор наук 2016/2017 н.р. – професор Василь Ільницький, найкращий куратор академгрупи 2016/2017 н.р. – старший викладач Леся Баранська, найкращий тренер 2016/2017 н.р. – викладач Оксана Сотрихіна, найкращі керівники студентської наукової роботи – доцент Марія Стецик та старший викладач Жанна Гущак. Голова профкому доцент Олена Куцик вручила номінантам грошові винагороди.

За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту України, сумлінну працю, професіоналізм, відданість справі та з нагоди Дня фізичної культури і спорту декану факультету фізичного виховання доценту Романові Чопику ректор професор Надія Скотна вручила подяку від Міністерства молоді та спорту України за підписом Міністра Ігоря Жданова.

Вчена рада розглянула питання про підсумки атестації здобувачів вищої освіти 2017 року, про підсумки участі студентів університету в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади та ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (2016/2017 н.р.), про реорганізацію факультету фізичного виховання шляхом перетворення в навчально-науковий інститут фізичної культури і здоров’я, ухвалила нагородити Відзнакою вченої ради Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка професора Михайла Шалату, вручила диплом «Заслуженого професора Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка» доктору педагогічних наук професору Володимиру Ковальчуку, присвоїла звання «Почесний доктор Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка» (HONORIS CAUSA) доктору філософії мистецтва, провідному науковому співробітнику відділу музикознавства Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені Максима Рильського, заслуженій діячці мистецтв України Богдані Фільц. Крім того, вчена рада рекомендувала до друку 11 навчально-методичних посібників, 2 монографії, 1 словник, 1 навчально-методичний комплекс та 1 антологію.