Відбулася ХІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Етнос. Культура. Нація»

18 – 19 жовтня 2018 року у Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка на базі кафедри культурології та мистецької освіти факультету початкової та мистецької освіти відбулася ХІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Етнос. Культура. Нація», присвячена актуальним проблемам науково-освітнього простору.

У роботі конференції взяли участь 120 учасників, серед яких – 4 із зарубіжних країн (Австрія, Хорватія, КНР), 43 учасники з інших міст України (Київ, Львів, Івано-Франківськ, Харків, Хмельницький, Самбір), зокрема науковці Інституту вищої освіти НАПН України; Інституту народознавства НАН України; Львівського національного університету імені Івана Франка; Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені М. Бойчука; Харківської державної академії дизайну і мистецтв; ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»; Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії; Хмельницького національного університету; КЗЛОР «Самбірський педагогічний коледж імені Івана Филипчака».

Інтернет-конференція проходила за такими тематичними напрямами: культурологія, філософія; педагогіка: методика та методологія навчання; мистецтвознавство; філологія.

Матеріали інтернет-конференції будуть розміщені за посиланням: https://dspu.edu.ua/science/conferences/conferences-and-seminars/.