ВІДБУЛАСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

Наприкінці червня відбулася конференція трудового колективу університету. Делегати хвилиною мовчання вшанували пам’ять академіка Академії наук вищої школи України,  доктора фізико-математичних наук, професора, директора навчально-наукового  інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій ВАСИЛЯ ІВАНОВИЧА БОЙЧУКА, який 4 червня 2018 року  відійшов у вічність.

На порядку денному було одне питання: затвердження  Кодексу академічної доброчесності Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, що встановлює етичні принципи та визначені чинним законодавством правила, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягнень.

Делегати конференції одноголосно проголосували за запропонований варіант Кодексу, затвердивши його.