»

Відбулася конференція трудового колективу університету

28 грудня 2018 року відбулася конференція трудового колективу університету. Головою Конференції делегати одноголосно обрали завідувача кафедри філософії імені професора Валерія Скотного доктора філософських наук, професора Валентину Бодак.

Відтак про управлінську діяльність у 2018 році прозвітувала ректор університету професор Надія Скотна. Її аналітичний і ґрунтовний звіт органічно доповнила інформація голови комісії з перевірки діяльності ректора професора Ірини Бермес. Підсумки соціологічного опитування «Ефективність діяльності університету у 2018 році» прокоментувала доцент Ірина Мірчук. Конструктивні пропозиції щодо діяльності університету у 2019 році висловили проректор з наукової роботи професор Микола Пантюк і новообрана голова Конференції професор Валентина Бодак.

Делегати обрали заступником голови Конференції доцента Віталія Філя, а також підтримали подання історичного факультету про присудження кандидату історичних наук, професорові кафедри всесвітньої історії та спеціальних історичних дисциплін Леонідові Тимошенку звання «Заслужений працівник освіти України».