Вічна пам’ять!

12 липня 2019 року на 90-му році життя відійшла у вічність багатолітній професор кафедри філософії, доктор філософських наук, головний редактор ВАКівських наукових збірників “Проблеми гуманітарних наук” і “Людинознавчі студії”, шеф-філософ аспірантів, відома в Україні та за кордоном учена-філософ Тетяна Іванівна БІЛЕНКО.

У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу її близьких та рідних, молимося за упокій її душі. Світлий, добрий спомин про Тетяну Іванівну назавжди залишиться в серцях тих, хто її знав, любив і поважав, хто жив та працював поруч із нею, кого вона навчала, адже завжди була прикладом людської гідності, добропорядності та професійності.

Чин похорону відбудеться 13 липня о 12. 30 год (каплиця церкви Успіння Пресвятої Богородиці, вул. Володимира Великого).

Хай рідна дрогобицька земля стане для покійної пухом, а Господь дарує вічне життя у Царстві Небеснім.

Зі щирою скорботою і світлою пам’яттю адміністрація та трудовий колектив університету