»

Вічна пам’ять!

12 вересня  2020 року на 81-му році життя відійшов у вічність доцент кафедри світової літератури (1991 – 2009), кандидат філологічних наук Олександр Васильович ТРУХАНЕНКО

У ці скорботні дні розділяємо невимовний сум і тугу його рідних та  близьких, молимося за упокій його душі. Світлий, добрий спомин про Олександра Васильовича назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив і поважав, хто жив та працював поруч із ним, кого він навчав, адже завжди був прикладом людської гідності, шляхетності та професійності.

Чин похорону відбудеться 15 вересня  о 11. 00 год ( м. Львів, Личаківський цвинтар).

Хай рідна львівська  земля стане для  покійного пухом, а Господь дарує вічне життя у Царстві Небеснім.

Зі щирою скорботою і світлою пам’яттю адміністрація

та трудовий колектив університету