19 – 20 жовтня 2017 року в інституті музичного мистецтва на кафедрі методики музичного виховання і диригування відбулася VІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Хорове мистецтво України та його подвижники».

Тематика інтернет-конференції набула широкого розголосу та спонукала до активної участі науковців, викладачів мистецьких і педагогічних навчальних закладів, аспірантів та магістрантів.

До участі у конференції залучено міжнародних учасників, а саме: народну артистку України професора Католицького університету у Ружомберку (Словаччина) кандидата мистецтвознавства Ольгу Бенч та кандидата педагогічних наук Католицького університету у Ружомберку (Словаччина) Еву Долінску, аспірантів кафедри історії музики Львівської національної музичної академії імені М.В. Лисенка Ма Вентін та Ке Лун (Китай).

У рамках інтернет-конференції представлено праці науковців вищих навчальних закладів: м. Вінниця (Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського); м. Суми (Інститут культури і мистецтв Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка); м. Луцьк (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки); м. Івано-Франківськ (Івано-Франківське музичне училище імені Дениса Січинського); м. Львів (Львівський національний університет імені Івана Франка); м. Кам’янець-Подільський (Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка); м. Умань (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини); м. Дрогобич (Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка).

За результатами інтернет-конференції учасникам вручено сертифікати та опубліковано збірник матеріалів.