Великодній подарунок від факультету початкової та мистецької освіти

На фото зліва направо: Жанна Ясеницька, отець Василь Полянко, Михайло Сидор, Іван Кутняк

Надзвичайно цінним подарунком для парафіян храму Святого великомученика і цілителя Пантелеймона, що у селі Бистриця Дрогобицького району, став розпис Пасхальної Писанки,  виконаний колективом викладачів факультету початкової та мистецької освіти. Від імені усіх парафіян з почуттям глибокої радості настоятель храму отець протоірей Василь Полянко  висловив щирі слова вдячності деканові факультету доценту Іванові Кутняку, доцентові кафедри культурології та мистецької освіти Михайлові Сидору та ст. викладачам цієї ж кафедри Жанні Ясеницькій, Галині Савчин, Людмилі Волотко.

Вітаємо весь колектив факультету зі Світлим Христовим воскресінням! Бажаємо Вам виконання всіх ваших надій і благих починань, миру, добра і любові.