V загальноуніверситетський конкурс читців поезії Тараса Шевченка

Наша дума, наша пісня
Не вмре, не загине…
От де, люде, наша слава,
Слава України!

Т. Шевченко

13 березня 2019 року в актовій залі ІФМЕІТу відбувся V загальноуніверситетський конкурс читців Шевченкової поезії, який традиційно організовує профком студентів та студентське самоврядування. Кожен інститут та факультет делегував свого читця, проте представник філологічного факультету був поза конкурсом.

Оцінювало декламацію творів компетентне журі: доцент кафедри світової літератури та славістики Василь Зварич, старший викладач кафедри української літератури та теорії української літератури Ірина Барна, голова профкому студентів Ігор Гівчак та студентський декан філологічного факультету Христина Флешко.

Кожен учасник декламував свої улюблені твори Кобзаря і вплітав їх у символічний вінок вдячності та вічної шани поету.

У рамках конкурсу студенти читали такі твори: «І мертвим, і живим, і ненарожденним…» (Любомир Мазур, інститут музичного мистецтва), «Лілея» (Христина Шеменда, історичний факультет), уривок із поеми «Кавказ» (Роман Шепіда, факультет початкової та мистецької освіти), «І станом гнучим…» (Ірина Заневич, факультет психології, педагогіки та соціальної роботи), «Лілея» (Анна Козанчин, інститут фізичної культури та здоров’я), «У неділю не гуляла» (Ірина Козар, інститут іноземних мов), «До Основ’яненка» (Ірина Марків, інститут фізики, математики, економіки та інноваційних технологій), «Єретик» (Софія Дума, біолого-природничий факультет).

Конкурсну програму урізноманітнили студенти інституту музичного мистецтва Артур Богдан та Лілія Шпить.

Журі визначили переможців:

І місце – студент інституту музичного мистецтва Любомир Мазур;

ІІ місце – студентка історичного факультету Христина Шеменда;

ІІІ місце розділили між собою студентка інституту іноземних мов Ірина Козар та студент факультету початкової та мистецької освіти Роман Шепіда.

Всі учасники отримали подяки, грамоти і премії від організаторів конкурсу.

Висловлюємо щиру подяку всім, хто долучився до заходу.