В університеті відбувся
«Кубок пам’яті ректора Валерія Скотного»

25 квітня 2019 року на спортивному майданчику університету відбувся VІІ розіграш «Кубку пам’яті ректора Валерія Скотного» з футболу серед професорсько-викладацького складу та працівників закладів вищої освіти Львівщини.

Відкрив змагання і виступив із вітальним словом проректор з наукової роботи професор Микола Пантюк. В урочистому відкритті взяли участь: голова профкому працівників університету доцент Олена Куцик, директор інституту фізичної культури і здоров’я професор Микола Лук’янченко, заступник директора інституту фізичної культури і здоров’я з навчальної роботи доцент Роман Чопик, доценти кафедри спортивних дисциплін і туризму Анатолій Веселовський і Роман Проць (головний суддя турніру).

У змаганнях взяли участь збірні команди: Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка («ДДПУ»), Національного університету «Львівська політехніка» («НУ ЛП-ІППТ») та навчально-наукового інституту фізичної культури і здоров’я ДДПУ імені Івана Франка («ННІ ФКЗ»).

Арбітри змагань – вихованці Школи футбольного арбітра Асоціації футболу Львівщини, студенти нашого університету Тетяна Котула (ФК-11Б) та Микола Герчук (ФК-31Б), зафіксували наступні результати: «ДДПУ» – «НУ ЛП-ІППТ» – 7:5; «ННІ ФКЗ» – «ДДПУ» – 6:3; «ННІ ФКЗ» – «НУ ЛП-ІППТ» – 6:1.

У підсумку «Кубок пам’яті ректора Валерія Скотного» здобула команда «ННІ ФКЗ», яка виступала у такому складі: Олександр Логвиненко, Роман Проць (капітан), Роман Федорищак, Іван Ільчишин, Тарас Гірший, Михайло Бадецький, Анатолій Веселовський (тренер), Микола Лук’янченко (представник).

Професор Микола Пантюк вручив команді-переможцю пам’ятний Кубок, а всі учасники змагань отримали цінні призи від профкому.