»

В університеті відбувся фестиваль «Козацькі забави – 2019»

16 жовтня 2019 року серед збірних команд інститутів та факультетів було проведено щорічний фестиваль «Козацькі забави», який приурочений до свята Покрови Пресвятої Богородиці.
Змагання проводилися на спортивному майданчику, що знаходиться на вулиці В. Великого. Метою козацьких забав є популяризація і розвиток народних традицій, звичаїв та обрядів серед студентської молоді.
Із показовими виступами відродженого українського бойового мистецтва виступили учні школи бойового гопака «Алатир», тренером яких є чемпіон України Давид Новза-Федюк.
Після напруженої боротьби призові місця команд розподілилися таким чином: І місце виборола команда біолого-природничого факультету, ІІ місце – команда факультету початкової та мистецької освіти, ІІІ місце – команда факультету психології, педагогіки та соціальної роботи.
Студенти мали можливість позмагатися і подивитися на інших, цікаво провести час. Загалом усі команди показали не тільки свою фізичну підготовку, а й художню майстерність. Студенти із задоволенням співали і куштували справжній козацький куліш. Команди-переможці були нагороджені призами від студентського профкому.
Бажаємо всім учасникам подальшого духовного та фізичного розвитку.

Кафедра фізичного виховання