В університеті відбулося пленарне засідання ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Освітні, педагогічні науки»

12 квітня 2019 року відбулося підсумкове пленарне засідання ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Освітні, педагогічні науки» у 2018 – 2019 н.р.

Ректор Надія Скотна вручила дипломи студентам, подяки науковим керівникам та членам Галузевої конкурсної комісії

Диплом І ступеня: Дорошенко Є.В. (Полтавський національний педагогічний університет імені Володимира Короленка), Крива Х.О. (Бердянський державний педагогічний університет), Грабинський А.В. (Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка).

Диплом ІІ ступеня: Мулярчук О.П. та Грицишен Л.А. (Донецький національний  університет імені Василя Стуса), Назаренко А.В. та Марченко Т.А. (Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка), Головіна Д.А.  (Українська інженерно-педагогічна академія), Рикун С.О. (Львівський національний університет імені Івана Франка), Іванов Д.С. (Харківський національний педагогічний університет імені Григорія Сковороди)

Диплом ІІІ ступеня: Неделяєва С.М. (Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка), Корчига Є.В. (ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»), Соколова Г.О. (Херсонський державний університет), Блідченко С.Г. та Пасічнюк М.О. (Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського), Федик Н.І. (Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка), Вавілова К.О. (ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»), Малішевська Б.О. та Слободюк А.М. (Національний університет «Львівська політехніка»), Вдовиченко О.О. (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини)