В інституті фізичної культури і здоров’я відбулася ІІІ регіональна науково-практична онлайн-конференція

15 квітня 2021 року в інституті фізичної культури і здоров’я відбулася ІІІ регіональна науково-практична онлайн-конференція «Шляхи розвитку рухової активності молоді України». Організатори конференції: кафедра спортивних дисциплін і туризму Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, Дрогобицький фаховий коледж нафти і газу, ліцей № 3 імені В’ячеслава Чорновола.

Із доповідями на конференції виступили: завідувачка кафедри спортивних дисциплін і туризму доцентка Галина Кондрацька («Інновації у фізкультурній освіті»); керівник фізичного виховання Дрогобицького коледжу нафти і газу Богдан Піць («Сучасне заняття з предмету «Фізична культура» і «Фізичне виховання» в коледжі у контексті реалізації освітніх стандартів»); вчителька фізичної культури ліцею № 4 імені Лесі Українки, переможниця І туру Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року – 2018” у номінації «Фізична культура» Аліна Логин («Плавання як засіб фізичного розвитку школярів»); здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності “Середня освіта (Фізична культура)” Вікторія Дуб, Володимир Спариняк.

В обговоренні брали участь учителі фізичної культури: Галина Зварич (ліцей № 3 імені В’ячеслава Чорновола); Галина Вихованець (ліцей № 16); Андрій Вовденко та Христина Пелещак (ліцей № 4 імені Лесі Українки); Галина Малай (Ямпільський НВК Пустомитівського району); Богданна Барабаш (Конюхівський НВК Стрийського району); вчителі фізичної культури ЗНЗ міста Новий Розділ; тренери ДЮСШОР та ДЮСШ м. Дрогобич. Крім того, в обговоренні шляхів формування рухової активності учнівської молоді брали участь: викладі кафедри спортивних дисциплін і туризму, зокрема старша викладачка Світлана Будинкевич; завідувачка кафедри теорії та методики фізичного виховання доцентка Світлана Герасименко; викладачка Дрогобицького механіко-технологічного коледжу Оксана Тарасюк; викладачка Дрогобицького ВПУ №19 Оксана Фляк; викладачі Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу Василь Романовський та Ольга Хомич.

Ще однією цікавою темою для обговорення була проблема мотивації студентів до занять фізичними вправами, яку висвітлювали доцентки кафедри спортивних дисциплін і туризму Анна Чепелюк та Наталія Кізло.

Організатори конференції висловлюють щиру подяку всім присутнім, а також керівникам освітніх закладів: директору інституту фізичної культури і здоров’я професорові Миколі Лук’янченку; директору Дрогобицького фахового коледжу нафти і газу доцентові Мирону Баб’яку; директорці ліцею № 3 імені В’ячеслава Чорновола Наталії Ластов’як.