В Дрогобицькому університеті відбулася студентська науково-практична конференція

13 квітня 2021 року в межах місяця психології в Дрогобицькому університеті відбулася студентська науково-практична конференція «Психологічні засади позитивної педагогічної взаємодії».

Учасниками конференції стали студенти всіх інститутів та факультетів нашого університету. В доповідях порушувалися питання дослідження психологічної та педагогічної теорії і практики, проблеми професійної підготовки психолога та педагога, психологічні основи й особливості позитивної педагогічної взаємодії.

Крім виголошення доповідей, учасники конференції брали активну участь в обговореннях і дискусіях, обмінювалися думками та досвідом. «Участь у конференції – важливий крок до науки та набуття досвіду, який надалі допоможе майбутнім педагогам і психологам у їхній професійній діяльності», – зазначив завідувач кафедри психології професор Мирослав Савчин.