Урочисте вручення дипломів магістрам факультету психології, педагогіки та соціальної роботи

11 лютого 2020 року в актовій залі головного корпусу відбулося урочисте вручення дипломів магістрам-випускникам факультету психології, педагогіки та соціальної роботи. На святі були присутні понад 150 випускників, керівництво та викладачі факультету.
З вітальним словом виступила ректор професор Надія Скотна. Від імені кураторів випускників привітала заступник декана доцент Надія Дудник. Заступники декана доценти Орест Гук та Андрій Зимянський вручили грамоти за успіхи у навчанні та активну громадську і творчу діяльність. Дипломи магістрам вручав декан факультету Ігор Гриник.
На святі виступали учасники університетського конкурсу естрадної пісні «Шанс» Ірина Возняк і Оксана Брянка та вихованці випускниці нашого факультету Лілії Хлонь зі спортивного танцювального клубу «Мерінга». Ведучими заходу були студентка групи ДО-33Б Софія Даниляк та студент групи СП-22Б Олександр Соломчак. На пам’ять випускникам-магістрам вручали незабудки.