Університет оголошує конкурс на створення проекту скульптури дендропарку «Екопарк студентський»

За ініціативою біолого-природничого факультету університет оголошує конкурс на створення проекту скульптури дендропарку «Екопарк студентський», який розташований на території, що прилягає до корпусу біолого-природничого факультету.

Для участі в конкурсі запрошуються всі, хто прагне реалізувати свої творчі ідеї.

Ідея проекту скульптури повинна охоплювати зміст назви дендропарку («Екопарк студентський») і, водночас, відображати цілі сталого розвитку. Центральна ідея сталого розвитку має об’єднувати людину, її діяльність в поєднанні з довкіллям, природою і суспільством.

Участь у конкурсі передбачає подання не тільки самої ідеї проекту скульптури, але й її обґрунтування відповідно до запропонованих завдань.

Нагородою для переможця конкурсу стане нанесення інформації про автора ідеї проекту на постаменті скульптури.

Конкурсна комісія проведе відбір кращої проектної ідеї, про що згодом буде повідомлено на офіційному сайті університету.

Термін подання пропозицій з 12 до 26 липня 2019 року. Інформацію (обсягом не більше 500 знаків (формат – А4, шрифт – 14)) просимо надсилати на поштову скриньку concurs@dspu.edu.ua.