»

Участь завідувача кафедри романської філології та компаративістики ДДПУ ім. І. Франка у тренінговій сесії Еразмус+

16 січня 2019 р. у Національному офісі Еразмус+ в місті Київ відбулася тренінгова сесія за напрямом Жан Моне, у якій взяла участь завідувач кафедри романської філології та компаративістики Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Мар’яна Маркова.

Захід було організовано спільно з Центральним інститутом післядипломної педагогічної освіти Університету менеджменту освіти НАПН України. До сесії долучилися 18 слухачів курсів підвищення кваліфікації Інституту – представники Національного авіаційного університету, Київського національного торговельно-економічного університету, Національного університету харчових технологій, Криворізького державного педагогічного університету, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Державного університету телекомунікацій, ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» та ін.

У рамках заходу менеджер НЕО в Україні Петро Крайнік висвітлив ключові аспекти підготовки проектних пропозицій за напрямом, зокрема технічні питання із заповнення аплікаційної електронної форми, обов’язкових додатків, а також розкрив особливості, що стосуються мінімальних технічних критеріїв та принципів оцінювання поданих пропозицій. Учасники отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання і надзвичайно цінні фахові поради щодо алгоритму дій у системі напряму Жан Моне.

Наприкінці до тренінгової сесії долучилася координатор НЕО в Україні Світлана Шитікова, яка наголосила на важливості міжнародної діяльності закладів вищої освіти, інтернаціоналізації та використанні широких можливостей, що надаються програмою Європейського Союзу Еразмус+ за різними ключовими напрямами.