»

Участь викладачів інституту іноземних мов у міжвузівському семінарі Goethe-Institut

У рамках педагогічної кооперації Goethe-Institut розробив нову міжнародну програму DLL – Deutsch Lehren Lernen («вчимося навчати німецької»), що спрямована на підвищення кваліфікації викладачів німецької мови і ґрунтується на сучасних досягненнях дидактики та методики викладання німецької мови.

4 листопада 2019 року в Києві відбувся міжвузівський семінар із проблематики DLL, в якому взяли участь викладачі інституту іноземних мов – старший викладач кафедри практики німецької мови Катерина Вайло та доцент кафедри мовної та міжкультурної комунікації Зоряна Хало.

Програма підвищення кваліфікації була орієнтована на розвиток компетенцій, необхідних для проведення занять із німецької мови з урахуванням новітніх методологічних розробок. Це були незабутні миті, неймовірний енергетичний заряд від зустрічі і спілкування з колегами.