Участь викладачів факультету початкової та мистецької освіти у Фінському проєкті «Навчаємось разом»

14.09.2021р. стартував Фінський проєкт «Навчаємось разом». В результаті проведення відкритого конкурсу до участі у Проєкті були відібрані пілотні заклади вищої та фахової передвищої освіти, які готують педагогічних працівників. Проєкт надасть допомогу викладацькому складу цих закладів у розробленні нових освітніх програм зі спеціальності 013 Початкова освіта для здобуття ступеня бакалавра або магістра початкової освіти відповідно до педагогічної концепції НУШ. Команди розробників отримають підтримку в межах модульної програми підготовки тренерів, спрямованої на розвиток спроможності команд розробників з розроблення освітніх програм підготовки педагогічних працівників.

До команди розробників освітніх програм спеціальності 013 Початкова освіта ввійшли викладачі факультету початкової та мистецької освіти: Світлана Луців, Леся Колток, Оксана Жигайло, Наталя Калита, Соломія Ілляш, Наталя Муляр.  Команда взяла участь у вступному вебінарі Модуля 1 «Планування, впровадження та оцінювання освітніх програм підготовки педагогічних працівників» тренінгу для тренерів – представників закладів вищої освіти.