Участь викладачів факультету фізичного виховання у конференції “Нова реабілітаційна спеціальність “ерготерапія” -– починаємо в Україні”

24 квітня 2017 року викладачі кафедри фізичної реабілітації та здоров’я людини факультету фізичного виховання Наталія Закаляк і Мар’яна Зорик взяли участь у роботі конференції “Нова реабілітаційна спеціальність “ерготерапія” – починаємо в Україні” в м. Львів. Захід проводився Міністерством охорони здоров’я України спільно зі Школою реабілітаційної медицини факультету наук про здоров’я Українського католицького університету з метою запровадження нової реабілітаційної спеціальності.
Конференція проходила під головуванням Володимира Голика, директора Школи реабілітаційної медицини Українського католицького університету, в. о. голови правління ГО “Українське товариство ерготерапії”. З досвідом ерготерапевтичної діяльності за кордоном учасників конференції ознайомили: Саманта Шанн (Велика Британія), віце-президент Всесвітньої Федерації Ерготерапії; Наталія Зараска (Канада), сертифікований ерготерапевт, представник Канадської Асоціації Ерготерапевтів; Ліза Масон (США), сертифікований ерготерапевт, представник Американської Асоціації Ерготерапевтів.
На конференції обговорювалися питання забезпечення якості впровадження реабілітаційної професії “ерготерапевт” в Україні: кваліфікаційні характеристики, навчальні програми, системи професійної регуляції.