»

Участь викладача інституту іноземних мов у ІІІ Міжнародній франкофонній конференції

Доцент кафедри романської філології та компаративістики Вікторія Лучкевич взяла участь у ІІІ Міжнародній франкофонній конференції «Науки, мови, практики», що відбувалася 3 – 4 жовтня 2019 року в Одеському національному університеті імені І. Мечнікова. Вона виступила з доповіддю «Використання нових форматів новин у процесі викладання французької мови».

Слід зазначити, що Міжнародна франкофонна конференція «Науки, мови, практики» відбувається третій рік поспіль під егідою Посольства Франції в Україні, Французького інституту в Україні, Університетської агенції Франкофонії.

На урочистому відкритті конференції були присутні Надзвичайний і Повноважний посол Франції в Україні пан Етьєн де Понсен, аташе з питань співробітництва в галузі французької мови пан Фабріс Пето, голова AUF (Асоціація франкомовних університетів) по Україні та Молдові пані Роксана Туркану.

Французькі університети були представлені 8 професорами із Національного інституту прикладних наук міст Ліон та Страсбург, Університетів Сорбонни (Париж XIII), ля Рошель, Страсбурга, Артуа та Орлеана. Крім того, в роботі колоквіуму брали участь 7 керівників французьких асоціацій і федерацій, які активно співпрацюють з українськими університетами.

Протягом двох днів відбулися 3 пленарних і 15 секційних засідань, на яких були розглянуті основні питання в області філології, методики вивчення французької мови, перекладознавства, літератури, медицини та природничих наук.