»

Участь у підсумковій зустрічі проекту Британської ради

Ректор професор Надія Скотна та завідувач кафедри правознавства, соціології та політології професор Світлана Щудло взяли участь підсумковій зустрічі учасників трирічної програми Британської ради в Україні та Інституту вищої освіти НАПН України «Розвиток лідерського потенціалу університетів України», яка відбулася 5 березня 2018 року у Києві на базі виставкового центру AKKO International. Ключовими дискутантами під час підсумкової панельної зустрічі були Міністр МОН України Ліля Гриневич та  генеральний директор «Advance HE» Eлісон Джонс (Велика Британія).

Ректор університету Надія Скотна під час дискусійної панелі ‘Лідерство в університетській спільноті’ розповіла присутнім про позитивні ефекти для університету від участі у Програмі. Завдяки участі команди ДДПУ імені Івана Франка у Програмі здійснено низку кроків, які сприяли досягненню університетом суттєвого прогресу у побудові внутрішньої системи забезпечення якості університету, розробки та моніторингу освітніх програм. Найбільш вражаючим і найбільш пам’ятним елементом Програми був візит до Anglia Ruskin University у Кембриджі, а також відвідання Агенції з забезпечення якості у вищій освіті (QAA HE) та Агенції лідерства у Лондоні.

Нагадаємо, що учасниками університетської команди були професор Надія Скотна (лідер команди), професор Світлана Щудло, доцент Юрій Скварок, доцент Ігор Гриник, студентка Оксана Малетич. Підпрограму «Молоді лідери» пройшли професор Світлана Щудло та старший викладач Ліля Вовк.