Участь у міжнародній науковій конференції

27 листопада 2016 року в.о. проректора з науково-педагогічної роботи доцент Юрій Вовк, доцент кафедри давньої історії та спеціальних історичних дисциплін Богдан Лазорак, старший викладач кафедри світової літератури та славістики Ігор Розлуцький взяли участь у науковій конференції з нагоди Року Івана Франка, яка відбулася в Народному домі української національної громади м. Перемишль (РП). Модератором засідання був професор ЛНУ ім. І.Франка Богдан Якимович. Під час конференції відбулася презентація книги старшого викладача кафедри світової літератури та славістики Ігоря Розлуцького та Івана Матковського „Iwan Franko. Szkice o literatuze”. Юрій Вовк виступив із доповіддю „І бачиться село моє родинне” – І.Франко про економіку і культуру галичан, а Богдан Лазорак – „Із Самбора в Перемишль” – невідомі виступи І.Франка 1902 – 1911 рр.