Участь у ІV Східному форумі самоврядування та економіки

На запрошення Люблінського католицького університету Івана Павла ІІ делегація нашого університету у складі проректора з науково-педагогічної роботи доцента Юрія Вовка, декана соціально-гуманітарного факультету доцента Ігоря Гриника та директора Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі» доцента Богдана Лазорака взяла участь у ІV Східному форумі самоврядування та економіки, що відбувався у місті Томашув-Любельскі 15 – 16 червня 2018 року.
Учасниками форуму були представники дипломатичних місій Польщі, України та Білорусі, міністерств освіти, економіки, інвестицій та розвитку, міські голови міст прикордонних територій, ректори та викладачі польських, українських та білоруських закладів вищої освіти.
Під час форуму було обговорено можливості реалізації програми транскордонної співпраці «Польща – Білорусь – Україна», окреслено перспективи реалізації проектів нашого університету в рамках Східноєвропейської мережі університетів, розширення та реалізації програми ERASMUS + у Дрогобицькому державному педагогічному університеті ім. І. Франка. Всі ці питання розглядалися під час таких панелей: «Східний кордон ЄС: міст чи бар’єр розвитку», «Знаряддя економічного розвитку прикордонних територій», «Практичні аспекти транскордонної співпраці», «Підготовка молоді до європейського ринку праці».