Участь та перемога у змаганнях Відкритої Спартакіади-Франкіади в Житомирі

12–13 квітня 2019 р. делегація Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка перебувала у Житомирі, де взяла участь у змаганнях Відкритої Спартакіади-Франкіади серед викладачів та співробітників навчальних закладів, які носять ім’я Івана Франка, приуроченої до 100-річчя Житомирського державного педагогічного університету імені Івана Франка. Керівник делегації – проректор з наукової роботи Микола Пантюк. Честь нашого університету захищали: Петро Мацьків, Наталія Павлюх, Роман Проць, Іван Ільчишин, Володимир Жидик, Тарас Гірший, Михайло Бадецький, Орест Кавецький. Дрогобицька команда посіла почесне 1-е місце з міні-футболу та 2-е місце з настільного тенісу (в особистих зустрічах: Петро Мацьків – 1-е місце, Наталія Павлюх – 2-е місце). Перехідний кубок отримала команда Львівського національного університету імені Івана Франка.