Участь студентів-волонтерів інституту фізичної культури і здоров’я у Чемпіонаті області з бочча

23 листопада 2020 року в м. Львів відбувся Чемпіонат області з бочча серед осіб із ДЦП. Участь у змаганнях взяли понад двадцять спортсменів з інвалідністю. Змагання проходили у категоріях ВС1, ВС2, ВС3, ВС4, ВС5, представники яких визначалися відповідно до функціонального стану учасників.

До організації і проведення Чемпіонату долучилися студенти інституту фізичної культури та здоров’я Юлія Ключник, Іванна Німчук та Максим Денис (група ФТЕ-12Б, спеціальність «Фізична терапія, ерготерапія»). Студенти на волонтерських засадах допомагали взяти участь у змаганнях спортсменам з інвалідністю від Дрогобицького добровільного товариства захисту дітей з інвалідністю «Надія». Студенти не тільки супроводжували дрогобицьких спортсменів з інвалідністю, але й брали безпосередню участь у суддівстві змагань.

Завдяки змаганням студенти набули досвід, який знадобиться в опануванні майбутнього фаху фізичного терапевта, ерготерапевта.