Участь студентів-соціологів у дебатному турнірі для молоді

17 листопада 2020 року у Дрогобичі в режимі онлайн відбувся дебатний турнір для молоді. Проведення цієї інтелектуальної гри стало можливим за сприяння «Активної громади з політичних реформ».

Одночасно дебатний турнір відбувався у 28 містах України за форматом «Британські парламентські дебати». Тематика турніру охоплювала проблеми реалізації молодіжної політики, судову та адміністративну реформи. Команда у складі студенток ІV курсу спеціальності «Соціологія» Марії Футиш та Мар’яни Гриньо взяла участь у турнірі. Загалом із Дрогобича було представлено вісім команд. Успішно пройшовши всі турнірні етапи, команда соціологів потрапила у фінал, де виборола почесне ІІ місце. Переможці нагороджені сертифікатами та отримали заохочувальні призи: блокноти, горнятка та сертифікат на 500 грн. для придбання книг.