»

Участь студентів історичного факультету у розробці Регіональної програми молодіжної політики (м.Львів)

15 березня 2019 року студенти історичного факультету Марія Футиш (соціологія, 2 курс), Мар’яна Гриньо (соціологія, 2 курс), Назарій Юрчишин (історія, 4 курс) разом зі студентами львівських закладів вищої освіти взяли участь у семінарі-тренінгу щодо підготовки пілотних Регіональних програм молодіжної політики. Відбір кандидатів проходив з числа учасників першого туру тренінгу під назвою «Інструменти впливу молоді на прийняття рішень у громаді». Захід відбувся в Львівському обласному молодіжному центрі за сприяння Коаліції Регіональних Ініціатив «ТОЛОКА». Участь студентів у проекті відбулася завдяки ініціативі та підтримці доцента кафедри правознавства, соціології та політології Оксани Зеленої.

Під час семінару-тренінгу дрогобицькі студенти набували компетентностей аналізу актуальних молодіжних проблеми, побудови «дерева цілей», формування регіонального переліку стейкхолдерів, проведення SWOT-аналізу адвокації студентства тощо.

Найближчим часом робоча група, до якої увійшли наші студенти, розпочнуть проведення аналітичного дослідження зі стану реалізації молодіжної політики у Львівській області. Саме це дослідження ляже в основу пілотної Регіональної програми розвитку молодіжної політики і соціальної згуртованості місцевого молодіжного середовища та студентства з числа внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованих територій. Результати дослідження будуть обговорені у квітні під час регіонального з’їзду молоді.