»

Участь студентів інституту фізичної культури і здоров’я у ІІІ-й Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених

29 березня 2018 року студенти спеціальності «Фізична реабілітація» інституту фізичної культури і здоров’я взяли участь у ІІІ-й Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених «Сучасні тенденції розвитку освіти і науки в інтердисциплінарному контексті», яка відбулася на базі факультету початкової освіти.

Студенти представили презентації на тему «Бобат-терапія в системі фізичної реабілітації» (О. Буцик), «Юмейхотерапія у системі відновного лікування» (Д. Дужий), «Бломберг-терапія – сучасний метод фізичної реабілітації» (І. Явір), «Бойовий гопак у системі національного виховання» (Д. Новза-Федюк), «Степ-аеробіка у фізичному вихованні студентів» (В. Токмакова); наукові керівники –доценти Ніна Грибок та Анна Чепелюк.

Актуальна тематика доповідей викликала жваву зацікавленість аудиторії та подальшу дискусію. Студенти висловлювали сутнісні бачення науковців, а також   доводили власні трактування вищезазначеної проблематики.

Їхні доповіді опубліковано у збірнику наукових праць за матеріалами конференції.