Участь студентів філологічного факультету у всеукраїнському тренінгу “Youth Worker Ukraine”

На фото зліва направо Андріана Максимяк та Юлія Романчук

24-27 жовтня студенти 4 курсу філологічного факультету Андріана Максим’як та Юлія Романчук взяли участь у всеукраїнському тренінгу „Youth Worker Ukraine”, який відбувся у м. Вінниця.

Реалізація тренінгу розпочалася за підтримки Програми розвитку ООН України у співпраці з Міністерством молоді та спорту України й Державним інститутом сімейної та молодіжної політики.

Основними завданнями були: забезпечення належного рівня знань про пріоритети, тенденції молодіжних політик України, ЄС та інших регіонів із кращим досвідом; провести тренінги із проектного менеджменту, залученню донорських коштів та особистісних компетенцій Молодіжного працівника; проінформувати про кращі національні та світові практики ведення спільних проектів (урядових + неурядових організацій) громадського моніторингу у сфері надання публічних послуг та інших видів програм навчання Молодіжних працівників, що практикуються в світі.