»

Участь студентів Дрогобицького педуніверситету в олімпіаді з дисципліни «Соціологія»

Студентки ІІ курсу історичного факультету Андріанна Байкенич та Роксолана Пецкович взяли участь у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Соціологія», яка відбулася 17 – 19 квітня 2019 року в Одеській юридичній академії.

Дрогобицькі студенти дуже достойно представили наш університет, зайнявши дев’яте (Андріанна Байкенич) та тринадцяте (Роксолана Пецкович) рейтингові місця з-поміж 60 учасників із 40 університетів. Досить високі індивідуальні результати учасниць забезпечили VІ командне місце нашому університету в загальному рейтингу.

Керівником проблемної групи з соціології була професор Світлана Щудло, яка також увійшла до складу журі олімпіади. Студенти виконували завдання в два етапи: спочатку у спеціально відведених комп’ютерних класах розв’язували тестові завдання, а потім – розробляли програму соціологічного дослідження та конструювали соціологічну анкету на тему «Кібербуллінг як соціальна проблема», що була визначена шляхом жеребкування.

Організатори олімпіади уклали для учасників й додаткову програму –екскурсію історичними місцями Одеси та лекцію-тренінг із саморозвитку та самовдосконалення відомого одеського психолога. Результати участі в соціологічній олімпіаді, спілкування зі студентами та викладачами з інших університетів дало глибше розуміння того, що вивчення соціологічних дисциплін має бути невід’ємною складовою підготовки спеціалістів у ЗВО задля формування у них критичного мислення, цілісного розуміння та об’єктивного аналізу соціальних процесів, громадянських компетентностей.