Участь студентів біолого-природничого факультету в ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії

Зліва направо Пронь Юлія та Шумило Світлана

5 – 8 квітня 2017 року, відповідно до наказу Міністерства освіти та науки України, на хімічному факультеті Львівського національного університету було проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії. Участь в олімпіаді взяли 63 студенти із 25 вишів України.
Олімпіаду проводили у два тури: І тур – тестові завдання з хімії (класичні університети) та хімії і методики викладання хімії (педагогічні університети); ІІ тур – теоретичні завдання з неорганічної, органічної, аналітичної та фізичної хімії (класичні та педагогічні університети).
В олімпіаді взяли участь студенти біолого-природничого факультету Дрогобицького педагогічного університету Юлія Пронь (ХІ-33Б) та Світлана Шумило (БХ-41), які виступили досить успішно, зайнявши відповідно 15 і 18 місця.