»

Участь студентів біолого-природничого факультету у конкурсах студентських наукових робіт та студентських олімпіадах

Сферою науково-практичної діяльності, в якій студенти біолого-природничого факультету можуть реалізувати набуті знання, наукові навички та вміння, спробувати себе в окремих ситуаціях, що співвідносяться з реальною професійною діяльністю, є участь у конкурсах студентських наукових робіт та студентських олімпіадах.

22 – 24 квітня 2019 року студенти спеціальності “Екологія” Вероніка Галас і Вікторія Красікова (Е-42Б) взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з екології, яка проходила в Одеському державному екологічному університеті (м. Одеса). Керівник – доцент кафедри екології та географії Віктор Сеньків.

10 – 12 квітня 2019 року студенти спеціальності “Середня освіта (Географія, Біологія)” Михайло Ільницький та Ірина Пісоцька (ГБ-44Б) взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з географії, яка проходила у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Михайло Ільницький зайняв ІV місце та нагороджений грамотою. Викладачі, які готували студентів до олімпіади: професор Мирон Кіт, завідувач кафедри екології та географії Неля Кучманич, старший викладач кафедри екології та географії Оксана Микитчин.

16 – 17 квітня 2019 року студентка спеціальності “Середня освіта (Географія, Біологія)” Діана Юкал (ГБ-44Б) взяла участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Географія”, який відбувся в ДВНЗ “Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди”.

У І турі конкурсу брало участь 63 наукові роботи, з них 15 було відібрано для ІІ туру. Діана Юкал отримала диплом ІІІ ступеня. Тема наукової роботи “Демографічна ситуація Львівської області”. Керівник – старший викладач кафедри екології та географії Оксана Микитчин.