Участь працівників Дрогобицького університету у IV Інтернаціональному конгресі

12–18 травня 2019 року в м. Мугла (Туреччина) відбувався IV International congres on biomaterials and biosensors (IV Міжнародний конгрес з біоматеріалів та біосенсорів), в якому взяли участь працівники та аспіранти: доцент Тарас Кавецький, Мар’яна Кравців, Юлія Кухаж, Надія Філь, Христина Зубрицька та Оксана Зубрицька.

Пленарне засідання відкрив та привітав усіх учасників конференції модератор Явуз Орал. Після офіційного відкриття конгресу учасники відповідно до програми поділилися на секції та продовжили роботу.

У перерві між доповідями члени конгресу мали можливість представити стендові доповіді і обговорити їх, поділитися досвідом та навести нові знайомства з науковцями різних країн.

Доцент Тарас Кавецький виступив із доповіддю “Advanced polymer materials for construction of third-generation amperometric enzyme biosens”, гідно представивши Дрогобицький університет.