»

Участь кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти та кафедри педагогіки та методики початкової освіти у науково-практичній конференції, присвяченій 100-річчю з дня народження Василя Сухомлинського

15 листопада 2018 року кафедра загальної педагогіки та дошкільної освіти та кафедра педагогіки та методики початкової освіти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка  взяли участь у науково-практичній конференції «В.О. Сухомлинський у діалозі з сучасністю», яка проходила на базі Дрогобицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4.

Із доповіддю на тему “Педагогічні умови демократизації освітнього процесу у творчості В.О.Сухомлинського” виступила доктор педагогічних наук, професор кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Ольга Миколаївна Кобрій. Доповідь на тему “Виховання почуття відповідальності за творами Василя Сухомлинського” висвітлила кандидат педагогічних наук, доцент, заступник декана соціально-гуманітарного факультету Надія Зеновіївна Дудник.  Завідувач кафедри педагогіки та методики початкової освіти, доцент Лілія Григорівна Стахів у виступі на тему «Школа Радості» Василя Сухомлинського як основа реформування Нової української школи» акцентувала увагу на співзвучності цінностей Нової української школи та ідей Павлиської середньої школи – «Школи під блакитним небом». Аспірант цієї ж кафедри Сузанна Василівна Волошин розкрила проблему впровадження інновацій в сучасній початковіій школі засобами віртуальних екскурсій до педагогічно-меморіального музею В.О.Сухомлинського. У залі панувала дружня доброзичлива атмосфера.