Участь Дрогобицького університету в «ІІ ярмарку вакансій»

3 грудня 2019 року у Дрогобичі відбувся «Ярмарок вакансій – 2019» під гаслом «Живи і працюй – з нами Дрогобич будуй!». Захід проходив у Народному домі імені Івана Франка, де впродовж кількох годин функціонувала виставка вакансій та освітніх послуг від 15 роботодавців та 9 навчальних закладів Дрогобиччини.

Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка представляли відділ молодіжної політики та соціальної роботи спільно з відділом інформаційної діяльності та зв’язків з громадськістю й активними студентами факультету психології, педагогіки та соціальної роботи.

Під час представлення виставки вакансій та освітніх послуг учні та відвідувачі мали змогу ознайомитися з напрямками підготовки та переліком спеціальностей, які пропонуються нашим Університетом.

Користуючись нагодою, активні учасники заходу приміряли мантію випускника Дрогобицького університету та отримати солодкий подарунок.