Участь біолого-природничого факультету в Міжнародному семінарі у Ченстохові

8 вересня 2017 року декан біолого-природничого факультету доцент Світлана  Волошанська, доцент кафедри біології та хімії Світлана Монастирська та спеціаліст українсько-бельгійського Центру екології та здоров’я людини, координатор програми «Подвійний диплом» Леся Надольська взяли участь у Міжнародному навчальному семінарі у Ченстохові.

Метою заходу було ознайомити науково-педагогічних працівників з програмою «віртуальний деканат», методиками написання та оцінювання випускових праць (курсових та дипломних робіт) згідно з європейськими вимогами, ознайомити з базою даних EBSCO.

Під час семінару було обговорено питання навчання студентів біолого-природничого факультету в Полонійній Академії та виконання міжнародних вимог освітньої підготовки наших студентів за програмою «Подвійний диплом».