Участь бібліотеки Дрогобицького університету у Всеукраїнському бібліотечному “Біографічному рейтингу – 2018”

Бібліотека Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка взяла участь у Всеукраїнському бібліотечному “Біографічному рейтингу – 2018”, який започаткувала Національна бібліотека України імені В.І. Вернадського з нагоди 100-літнього ювілею та 25-ліття Інституту біографічних досліджень.

На рейтинг було подано біобібліографічний покажчик:

Бруно Шульц (1892 – 1942): біобібліогр. покаж. / уклад. Н.М. Рішаві; редактор С.Ю. Фартушок; рецензент В.В. Меньок; Ґ. Юзефчук; відп. за вип. М.М. Дмитрів; Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, Бібліотека. – Дрогобич: РВВ ДДПУ імені Івана Франка, 2018. – 210 с.

Приємно відзначити, що біобібліографічний покажчик увійшов у Топ-10 найкращих персональних покажчиків України за 2018 рік із 71 видання, які були представлені у номінації “Персональний покажчик”.