»

У Франковому виші відбулась міжнародна інтернет-конференція

19 жовтня в навчально-науковому інституті музичного мистецтва на кафедрі методики музичного виховання і диригування відбулася VІІ Міжнародна, наукова інтернет-конференція «Хорове мистецтво України та його подвижники».

Тематика інтернет-конференції набула широкого розголосу та спонукала до активної участі науковців, викладачів мистецьких і педагогічних навчальних закладів, аспірантів та магістрантів.

До участі у конференції залучено міжнародних учасників, а саме: народну артистку України, професора Католицького університету у Ружомберку (Словаччина), кандидата мистецтвознавства – Ольгу Бенч; кандидатів педагогічних наук, Католицького університету у Ружомберку (Словаччина) – Еву Долінску та Павла Зубаль, директора школи інтернату, доктора філософії (Словаччина) – Еву Ондрікову; доктора філософії Пряшівського університету (Словаччина) – Лєнку Пастернакову; доктора філософії Інституту ім. Юрая Палеса в Лєвоче (Словаччина) – Лучію Діхенсікову;  аспірантів Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка – Вень Є,  Фень Їжань та Цао Шию (Китай). Зазначимо, що науковий захід став можливістю для апробації наукових досліджень магістрантів навчально-наукового інституту музичного мистецтва, серед яких значна кількість приймали участь одноосібно або у співавторстві.

У рамках інтернет-конференції представлено праці науковців вищих навчальних закладів м. Київ (Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського); м.Хмельницький (Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія); м.Вінниця (Вінницький  державний  педагогічний університеу імені Михайла Коцюбинського); м.Івано-Франківськ (Івано-Франківське музичне училище ім. Дениса Січинського); м. Суми (Інститут  культури і мистецтв Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка); м.Львів (Львівський національний університет імені Івана Франка); м.Дрогобич (Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка).

За результатми інтернет-конференції учасникам вручено сертифікати та опубліковано на офіційному сайті ДДПУ ім. І Франка збірник матеріалів.