У Дрогобицькому університеті відзначили Міжнародний день рідної мови

22 лютого 2021 року з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови профком студентів і студентське самоврядування провели онлайн конкурс, на якому студенти написали диктант з української мови. Інститути та факультети делегували по двоє представників.

З вітальним словом до учасників звернулася ректор професор Надія Скотна, а голова профкому студентів Ігор Гівчак озвучив умови проведення конкурсу.

Старший викладач кафедри української мови Леся Баранська, вшановуючи пам’ять Героїв Небесної Сотні, підготувала диктант про події на Майдані у 2014 році.

Після написання диктанту конкурсанти сфотографували свої роботи й електронною поштою відправили на перевірку. Оцінювали роботи конкурсантів старший викладач Леся Баранська та студентка магістратури філологічного факультету Ірина Карпа, яка також працює вчителем української мови.

Відповідно до умов конкурсу відзначено три кращі роботи. Студентів філологічного факультету оцінювали поза конкурсом.

Отже, переможцями стали:

ІІІ місце – Ірина Луців (інститут іноземних мов);

ІІ місце – Христина Антоник (інститут фізики, математики, економіки та інноваційних технологій);

І місце – Андрій Сердюк ( інститут музичного мистецтва).

Переможці конкурсу будуть нагороджені грошовими преміями відповідно до кошторису органу студентського самоврядування університету.

Організатори конкурсу висловлюють щиру подяку студентам і викладачам, які долучилися до заходу.

Нехай українське слово стане для усіх нас незгасним символом єдності української нації.