У Дрогобичі з’явилася ще одна мистецька окраса

У Дрогобичі за останніх кілька років побільшало мистецьких композицій. Переважна більшість їх розміщена у центрі міста. Деякі вже стали його «родзинками». І ось нещодавно у парковій зоні біля головного корпусу університету з’явилися ще три незвичні та химерні, виконані із каменю вапняка, стилізовані скульптурні композиції, які привертають увагу гостей міста та й самих дрогобичан.

Одна зі скульптур називається «Лада». Її автор Міклош Штець, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, член Національної спілки художників України, Заслужений майстер народної творчості України.

Скульптурну композицію «Точки дотику» створив Сергій Лаушкін, член Національної спілки художників України.

Третя скульптура вийшла з-під рук скульптора Ореста Яворського, члена Національної спілки художників України.

Сподіваємося, що ці згадані скульптурні композиції стануть окрасою університетської паркової зони та й усього Дрогобича.