«Творчий світ Марії Приймаченко»: виставка навчальних та творчих робіт студентів факультету початкової та мистецької освіти – 2019

17 квітня 2019 року на факультеті початкової та мистецької освіти за ініціативи викладачів кафедри педагогіки та методики початкової освіти і кафедри культурології та мистецької освіти презентувалася виставка студентських навчальних та творчих робіт «Творчий світ Марії Приймаченко», приурочена 110-ій річниці від дня народження української художниці. Студентська молодь мала змогу ознайомитися із життєвим та творчим шляхом Марії Приймаченко. Представлені студентами факультету початкової та мистецької освіти творчі роботи, копії, стінгазети, лепбуки, календарі природи містять елементи творчого розпису за методикою художниці. Виконані роботи є індивідуальними завданнями студентів з навчальних дисциплін «Методика навчання освітньої галузі «Природознавство»» та «Образотворче мистецтво з методикою навчання».