»

Тренінг «Використання STEM-підходу в освітньому процесі початкової школи: на прикладі робототехніки» на факультеті початкової та мистецької освіти

На факультеті початкової та мистецької освіти  доцентами кафедри математики, інформатики та методики їх викладання у початковій школі Жигайло О.О. та Шаран О.В. проведено тренінг «Використання STEM-підходу в освітньому процесі початкової школи: на прикладі робототехніки». Під час тренінгу викладачі робоклубу «Винахідник» Іваник Тетяна (студент другого (магістерського) рівня вищої освіти) та Лагодич Марія (випускниця факультету) продемонстрували можливості використання STEM-підходу в освітньому процесі початкової школи та у позашкільній діяльності на прикладі робототехніки. Студенти активно складали роботів, програмували їх та емоційно спостерігали за роботами у дії.

Слова подяки учасникам та організаторам висловила заступник декана, доцент кафедри математики, інформатики та методики їх викладання у початковій школі Любов Білецька.