Традиційні змагання з армрестлінгу (рукоборства)

20 листопада 2018 року відбулися традиційні змагання особисто-командної першості Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка з армрестлінгу (рукоборства), які присвячені Міжнародному Дню студента. Змагання проводилися в спортивному залі університету.

Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять неодноразового чемпіона України, Європи та Світу, Андрія Пушкара, який нещодавно трагічно загинув у ДТП. Метою змагань є популяризація та розвиток фізичної культури серед студентської молоді, виявлення найкращих спортсменів і команд факультетів та інститутів, а також формування збірної команди університету.

Після напруженої боротьби призові місця команд розподілилися таким чином: І місце виборола збірна команда біолого-природничого факультету, ІІ місце – команда історичного факультету, ІІІ місце – команда інституту іноземних мов.

В особистій першості кращими були: Назар Юрчишин, студент історичного факультету (вагова категорія до 55 кг), Микола Фролов, студент історичного факультету (вагова категорія до 60 кг), Олег Шемеляк, студент біолого-природничого факультету (вагова категорія до (65 кг), Іван Хлян, студент інституту іноземних мов (вагова категорія до 70 кг), Михайло Чикивдя, студент біолого-природничого факультету (вагова категорія до 75 кг), Михайло Химин, студент історичного факультету (вагова категорія до 80 кг), Степан Гасинець, студент інституту фізики, математики, інформатики та інновацйних технологій (вагова категорія до 85 кг), Богдан Дяків, студент біолого-природничого факультету (вагова категорія до 90 кг), Володимир Сакаль, студент біолого-природничого факультету (вагова категорія до 100 кг), Є. Буркало, студент біолого-природничого факультету (вагова категорія + 100 кг).

Команди-призери та переможці в особистій першості були нагороджені подарунками від профкому студентів.

Студенти мали можливість не тільки позмагатися, але й цікаво та змістовно провести час.

Кафедра фізичного виховання