„СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ІДЕ ДО ДІТЕЙ”

18 грудня 2017 року спільними зусиллями викладачів  кафедри практичної психології, кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти і студентів соціально-гуманітарного факультету відбувся святковий ранок „Святий Миколай іде до дітей”. Головними гостями свята стали вихованці ДДТЗДІ „Надія”, які активно брали участь у конкурсах та завданнях, підготовлених організаторами заходу.

Кожен присутній гість у залі із нетерпінням очікував на Святого Миколая. Щоб пришвидшити його прихід, діти заспівали колядку „Ой, хто, хто Миколая любить…”. Чудотворець не забарився і з гарним настроєм та величезним мішком подарунків і солодощів завітав до дітей. Самі ж гості свята також дуже відповідально підготувалися до зустрічі зі Святим Миколаєм. Вони читали вірші, співали колядки, виготовляли відкритки та новорічні прикраси для красуні-ялинки. В цей момент дитячі серця сповнилися любов’ю, веселим дитячим сміхом, адже сюрпризи отримав кожен.

Тож додому усі поверталися з яскравими враженнями та бурхливими емоціями після зустрічі зі Святим Миколаєм.

Тетяна ОСОБА

голова профбюро соціально-гуманітарного факультету