Свято Останнього дзвоника на історичному факультеті

19 травня 2017 року в головному корпусі університету відбулися урочистості з нагоди Дня історичного факультету та свята останнього дзвоника. Перед численною аудиторією з вітальним словом виступили декан історичного факультету професор Леонід Тимошенко та його заступник доцент Світлана Біла.

Студенти-історики I – IV курсів підготували для своїх старших товаришів святкову концертну програму. На заході була присутня делегація студентів з Люблінського університету (Польща) на чолі з Почесним доктором (HONORIS CAUSA) Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка професором  Генріхом Гмітереком.

Захід завершився спільним фото випускників та викладачів історичного факультету.