Святкова академія „Читаємо поезію Франка − і актуальність бачимо у всьому”

11 жовтня 2016 року в актовій залі головного корпусу  відбулася святкова академія „Читаємо поезію Франка − і актуальність бачимо у всьому”, яку підготували студенти спеціальності „Дошкільна освіта” соціально-гуманітарного факультету під керівництвом доцента Оксани Гевко. У залі була виставка студентських малюнків, плакатів, ілюстрацій до творів Івана Франка.

Святкову академію, присвячену 160-ти річчю від дня народження Івана Франка, відкрила ректор професор Надія Скотна. Цікавою та змістовною була презентація монографії завідувача кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти професора Марії Чепіль „…яка молодь, таке й майбутнє народу” (автори – Р. Вишнівський, М. Чепіль).

На святі були представлені інсценізації творів Івана Франка: „Лис Микита” (гр. ДО-45Б), „Лисичка-кума” (гр. ДО-24Б), „Лисичка та Журавель” (гр. ДО-44Б), „Лисичка та Рак” (гр. ДО-35Б), „Старе добро забувається” (гр. ДО-14Б) та „Ріпка” (гр. ДО-34Б). Також у виконанні студентів прозвучала поезія Каменяра: “Я не лукавила з тобою” (Марія Шубинець, гр. ДО-34Б), „Земле моя” (Софія Данилишин, гр. ДО-14Б), „Моя любов” (Катерина Смеречак, гр. ДО-35Б), „Тричі мені являлася любов” (Ірина Гриб, гр. ДО-44Б), „Що щастя” (Надія Андрусечко, гр. ДО-35Б), „Чого являєшся мені у сні?” (Іванна Гопшта, гр. ДО-45Б), „Легенда про Пилата” (Катерина Гамків, гр. ДО-24Б).

Окрасою свята були пісні у виконанні студентів: „Надійшла весна прекрасна” (Ірина Навроцька, гр. ДО-44Б), „Час рікою пливе” (Софія Потик, гр. ДО-35Б), „Червона калина” (Сюзанна Бібик та Галина Рішко, гр. ДО-14Б), „Земле моя” (Ірина Навроцька, гр. ДО-44Б), „Човен” (Уляна Барило, гр. ДО-45Б), „Чого являєшся мені у сні?” (Василина Кедьо та Віталія Сабат, гр. ДО-24Б), „Ой ти дівчино, з горіха зерня” (Юлія Рудик, гр. ДО-34Б).