Світлій пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2019 року на філологічному факультеті відзначили п’яті роковини трагічних подій Революції Гідності та вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали за свободу Української держави найцінніше, що мали – життя…

По факультетському радіо прозвучали пісні «Плакала калина» та «Ангели Майдану», після яких на очах у присутніх забриніли сльози. Студентки ІІІ курсу Соломія Кицун і Катерина Комарницька щиро, зворушливо продекламували поезії «Не в тих стріляли снайпери, не в тих» і «Плакала калина». Заступник декана з виховної роботи доцент Марія Стецик своєю промовою торкнулася глибин душі кожного учасника поминального заходу.

У пам’ять про загиблих на Майдані студенти та викладачі запалили символічні лампадки, поклали квіти та схилили голови перед світлою пам’яттю Героїв Небесної Сотні, що своїм життям викупили свободу для мільйонів українців. Пам’ятаймо кожного!