»

Студенти університету дарують дітям радість

5 червня 2019 року студенти групи ДО-13Б разом із доцентом кафедри соціальної педагогіки та корекційної освіти Орестою Карпенко завітали до закладу дошкільної освіти № 30 «Волошка», де презентували інсценізацію казки «Пан Коцький».

Кожен студент, увійшовши у свою роль, був настільки щирим та відкритим, що малеча не могла відірвати погляду від героїв. Дітвора сиділа незворушно, чекаючи наступного сюжету. Їхні посмішки на обличчі та сяючі очі були настільки приємними, що у практикантів виникло бажання повернутися туди знову.

На завершення студенти університету запросили всіх дітей до спільного танцю та подарували на згадку невеликі сувеніри. Ми впевнені, що неодноразово ще будемо мати змогу зробити таку приємність цим дітям.

Оксана ФІТЕЛЬ,
студентка ДО-13Б