Студенти та викладачі факультету фізичного виховання взяли участь в семінарі-практикумі з масажу

9 вересня 2017 р. студенти факультету фізичного виховання, майбутні фахівці з фізичної реабілітації Марія Талап, Марта Регусевич, Ярослав Гатала, Іван Даців разом із доцентом кафедри здоров’я людини та фізичної реабілітації Ніною Грибок взяли участь у семінарі-практикумі з нетрадиційних методик масажу, який проводила Школа професійного масажу “Masage Learning Pro” в місті Дрогобич.

Програма семінару включала майстер-класи Тайського масажу, Юмейхотерапії, стоун-масажу та лекцію «Сколіоз. Спондилолістез. Радикулопатія».

Участь у семінарі-практикумі дала можливість студентам поглибити свої знання з новітніх методик масажу.